InterMore Pozycjonowanie

Jesteśmy agencją kreatywną zajmującą się między innymi działaniami z zakresu marketingu w wyszukiwarce (ang. Search Engine Marketing – w skrócie SEM), do którego zalicza się pozycjonowanie, czyli optymalizację dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search engine optimization – w skrócie SEO) oraz prowadzenie kampanii linków sponsorowanych (Google AdWords).

Pozycjonujemy strony www i różnego rodzaju serwisy internetowe, w tym także portale i sklepy internetowe. Wiemy, że profesjonalne pozycjonowanie może odwrócić losy biznesu o 180 stopni. Pracujemy dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstwa a także instytucji w całej Polsce.

Grupa InterMore od początku swego istnienia związana jest z marketingiem internetowym. Zaczynaliśmy od projektowania stron internetowych, sklepów, baz danych i portali, ale szybko dojrzeliśmy to tego, by swym klientom zaoferować także kompleksową obsługę w zakresie marketingu i zarządzania wizerunkiem. Dziś zajmujemy się kreacją wizerunku, promocją, Public Relations, działalnością wydawniczą oraz szeroko rozumianym marketingiem w internecie, w tym między innymi działaniami z zakresu SEM.

Marketing internetowy | InterMore Pozycjonowanie

Projektujemy również serwisy internetowe

Opieka nad stronami internetowymi nigdy nie była tak prosta

Zaprojektuj Stronę